Hollanda ehliyeti internette 80 euroya satılıyor

banner94

Foto: Screenshot Eenvandaag Eenvandaag tarafından açıklanan bilgilere göre Polonyalılara ait bir websitesinde neredeyse gerçeğinden ayırdedilemeyen s

GÜNDEM 25.06.2018, 23:37 25.06.2018, 23:37
Hollanda ehliyeti internette 80 euroya satılıyor
banner119
Foto: Screenshot Eenvandaag

Eenvandaag tarafından açıklanan bilgilere göre Polonyalılara ait bir websitesinde neredeyse gerçeğinden ayırdedilemeyen sahte Hollanda ehliyetleri 80 euroya satışa sunuluyor.

Chauffeurstoekomst Derneği tarafından Başbakan Mark Rutte'ye ait sahte ehliyetin sipariş verildiği ve bu ehliyetin Eenvandaag'ın eline geçtiği bildirildi.

RTL Nieuws'e açıklamalarda bulunan RDW, '' sahte ehliyet satışları endişe verici. Bilgi sahibi olmayanlar sahtesini gerçeğinden ayırdetmekte zorlanabilir'' dedi. Rutte adına hazırlanan ehliyetin sahte olduğunu anında anlayan RDW, gerçek ehliyetlerde fotoların siyah beyaz olduğuna dikkat çekerek sahtesinde renkli olduğunu vurguladı.

Sahte ehliyet skandalı ile ilgili VVD Partisi Adalet Bakanlığı'ndan açıklama beklediklerini belirtti. Milletvekili Foort van Oosten sahte Hollanda ehliyeti satan websitenin kapatılması için Adalet Bakanlığı'nın Polonya yetkilileri ile bir an önce irtibata geçmesini istedi.

CNV Sendikası da Avrupa'da yetkililerin sahte ehliyet konusunda harekete geçmesi gerektiğini,Hollandalı yetkililerin yurtdışı sistemlerinde ehliyetlerin sahte olup olmadığını kontrol edemediğine dikkat çekerek, '' sahte ehliyeti olan sürücüler Hollanda ve Avrupa yollarında tehlike saçabilir'' dedi.
SONHABER.EU
Yorumlar (1)
LONDONBOY1980 4 ay önce
GERCEK EHLIYET ALMAK ISIYORSANIZ https://www.facebook.com/legallicence ALABILIRSINIZ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@