banner112

Hollanda Diyanet Vakfı’ndan Yeni Bir Hizmet

Hollanda Diyanet Vakfı 2020 yılında yeni bir hizmet daha başlattı.

GÜNDEM 10.01.2020, 01:29
Hollanda Diyanet Vakfı’ndan Yeni Bir Hizmet

Hollanda da yaşayan Müslümanlardan gelen talep üzerine akika, şükür ve adak kurbanı kesmek isteyenlerin bu talepleri web sitesi üzerinden online ödemesi yapılarak alınmaya başlandı.

Her ayın sonunda ödemesi yapılan bu kurban vekaletleri kişilerin niyetine göre Türkiye’de Diyanet Vakfına ulaştırılarak usulüne uygun kesilmesi sağlanıyor.

Türkiye Diyanet Vakfı her ay vekalet verenlerin niyetine göre yerine getirdiği bu kurbanların etleri yine Vakfa bağlı Kur’an kursları başta olmak üzere ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Adak, şükür, akika gibi kurban ibadetini yerine getirmek isteyenler aşağıdaki linkten ödemelerini yaparak vekaletlerini verebilirler.

www.diyanet.nl

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!
©SONHABER.EU

Yorumlar (1)
Serife eker 2 yıl önce
Buyuk bir ihtiyac daha var. Onu dile getirmeye calisacagim. Teknoloji caginda WhatsApp dan kolayca ulasabilecekleri fetva makami olmali. Ne yazikki okumayi sevmeyen bir toplumuz. Cok cesitli, bazanda Cok basit sorulari na cevap bulamiyor. Degisik yerlere muracat ediliyor. Guvenli kurumumuz diyanet Buna da lutfen bir cozum bulsun . Saygilar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@