banner84

Hollanda Diyanet Vakfı'ndan dışarıya çıkmakta zorlanan yaşlılara yardım

banner94

Hollanda'da Koronavirüs salgını nedeniyle dışarıya çıkmakta zorlanan yaşlı, zayıf, ihtiyaç sahibi ve kronik rahatsızlığı bulunan aileleri Türk gençleri sahip çıktı.

GÜNDEM 30.03.2020, 19:43
Hollanda Diyanet Vakfı'ndan dışarıya çıkmakta zorlanan yaşlılara yardım
banner105

Koronavirüs salgını nedeniyle dışarıya çıkmakta zorlanan yaşlı, zayıf, ihtiyaç sahibi ve kronik rahatsızlığı bulunan aileleri ziyaret ederek ihtiyaçlarını giderip gönüllerini aldı.

Bunun yanı sıra HDV’ye bağlı birçok cami yönetimleri ve gençlik kolları ayrım yapmadan toplumun ihtiyaç sahibi kesimlerine ulaşmaktadır. Ziyaret edilen aileler bu organizasyonu yapanlara teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

HDV şube yöneticileri, gençlik kolları ve HDV İyilik Hareketi bu zor süreç boyunca ve bundan sonra iyilik yapmaya devam edeceklerini bildirdiler.

Hollanda'da İhtiyaç sahibi vatandaşlar en yakın HDV camisine ve HDV İyilik Hareketine veya hdviyilikhareketi@gmail.com email atarak ulaşabilecekleri aktarıldı.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız
©SONHABER.EU

Yorumlar (1)
sami demirtaş 1 yıl önce
nemutlu müslümanım ve müslümanlığı yaşayana
selamolsun kardeşlerimize

Gelişmelerden Haberdar Olun

@