banner84

Hollanda'da sağlık çalışanlarına bedava uçak bileti

Koronavirüs salgını nedeniyle, ağır şartlarda ve büyük risk alarak çalışan sağlık personeline yönelik tebrik ve takdirlere, KLM ve KATAR AIRWAYS bedava uçak bileti ile katıldı.

GÜNDEM 19.05.2020, 14:11
Hollanda'da sağlık çalışanlarına bedava uçak bileti

Her iki havayolu şirketi de bunu sağlık çalışanlarına, yaptıklarını asla karşılamayacak küçük bir teşekkür olarak düşündüklerini açıkladılar.

Katar Havayollarının kampanyası dün sona erdi ancak KLM havayollarının hayır işleri kuruluşu olan Flying Blue 1000 sağlık çalışanına bedava bilet vermeye hazırlanıyor.

Özellikle yaşanan uçuş iptalleri sonucu ödenen ücretlerin iadesi konusunda tartışmalara konu olan hayayolu şirketlerinin bu yolla müşterileri nezdinde imajlarını düzeltmek istedikleri şeklinde yorumlansa da, sözkonusu herkesin takdirini kazanan sağlık çalışanları olduğundan kampanya takdirle karşılanıyor.

KLM kampanyasından faydalanmak için V&VN websitesinden başvurmak gerekiyor. Kim önce başvurursa onun öncelik kazanacağı anlayışıyla yapılacak kampanyadan faydalanmak için belirlenen gün ve saatler ise şöyle:

20 Mayıs çarşamba akşamı saat 20:00’dan itibaren link açılacak.
22 Mayıs cuma sabahı saat 10:00’dan itibaren link açılacak.
25 Mayıs pazartesi öğlen saat 15:00’dan itibaren link açılacak.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız

Haber: Habernet

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@