banner84

Bu festivalin giriş ücretleri Den Bosch'daki Orhan Gazi Camii'ne bağışlanacak

21-22-23 Şubat 2020 tarihinde Hollanda’nın 's-Hertogenbosch şehrinde sayısız deneyimleri olan Kismet Events tarafından büyük bir festival organizasyonu yapılacaktır.

GÜNDEM 07.02.2020, 21:13 07.02.2020, 19:34
Bu festivalin giriş ücretleri Den Bosch'daki Orhan Gazi Camii'ne bağışlanacak

Festivalin içeriği son derece zengin ve çeşitli aktiviteler ile donatılmıştır. Festivalin başlangıcından bitimine kadar her dakikasını renklendiren müzik ve animasyon programlarının yanısıra başta Alişan Kapaklikaya olmak üzere eğitimci yazarlar ve değişik illerden gelen yerel sanatçılarımız festivale ayrı bir renk katacaktır.

Festival alanına girdiğiniz andan itibaren, kültürümüzle bağdaşan, birbirinden farklı ürünler ve tanıtım yapan değerli fuar katılımcılarıyla karşılaşacaksınız. Festivalde giriş alanından itibaren 10.000 m2’lik fuar ve kapalı horeca alanında sizlere güler yüzleri ile hizmet verecek personellerimiz beklemektedir.

Çocuklarınızı, onlar için ayrılmış oyun alanına bırakarak, hemen yanı başında çay bahçesinde oturup bir taraftan çocuğunuzu gözetleyip diğer taraftan konser eşliğinde çayınızı yudumlarken değişik tatlıları tadabileceksiniz. Siz misafirleri aramızda görmekten ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bu güzel festivalde aile boyu güzel zaman geçirirken, aynı zamanda bir hayıra vesile olacaksınız. Her ziyaretcimizin giriş ücreti, Den Bosch şehrinde yapılmakta olan Orhan Gazi Camii ve kültür merkezine, bir tuğla olarak dönmüş olacak. Festivalimizin gelirinin tamamı, Kismet Events tarafından yeni yapılan inşaata bağışlanacaktır.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!
©SONHABER.EU

Yorumlar (1)
Cengiz Savaş 1 yıl önce
Den Bosch şehrinde yapılan bu güzel esere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.çok renkli bir festival olacak. Festivalde görüşmek dileği ile....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@