banner124
banner112

Beverwijk esnafından korona isyanı! Belediyenin kararını uygulamıyorlar!

banner94

Beverwijk pazarında sosyal mesafe uygulaması mümkün olmadığı için, bugünden itibaren bazı bölümlerin iki hafta kapatılması kararına esnaf isyan etti. 

GÜNDEM 23.08.2020, 19:43 23.08.2020, 21:53
Beverwijk esnafından korona isyanı! Belediyenin kararını uygulamıyorlar!
banner119

Kennemerland bölgesi güvenlik yetkililerinin dün almış oldukları acil karar ile sosyal mesafe uygulaması mümkün olmadığı için bugünden itibaren Beverwijk pazarının bazı bölümlerinin iki hafta kapatılması kararlaştırılmıştı. Beverwijk pazar esnafı, günlük işlerine bugün devam etme kararı alarak işyerlerini açtılar ve belediyenin almış olduğu kararı reddettiler. 

Esnaf temsilcileri yapmış oldukları açıklamada gerekli olan hijyen tedbirlerini aldıklarını ve aşırı kalabalık olması durumunda kapatma kararına uyacaklarını belirttiler. 

Belediye tarafından kapatılması kararlaştırılan pazar bölümlerinde ise yüzlerce esnafın işyeri ve tezgahı bulunurken, kasap, sebze ve meyve satıcılarının çoğunlukta olduğu belirtildi. 

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!
©SONHABER.EU

banner123
Yorumlar (0)
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@