banner124
banner112

Belçika'da bir Türk çocuğu kaçırılmak istendi

banner94

Belçika’da sapık mahkum Marc Dutroux’nun hapishaneden serbest kalmasının tartışıldığı şu günlerde Brüksel’de başka bir panik başladı.

GÜNDEM 26.10.2019, 11:10
Belçika'da bir Türk çocuğu kaçırılmak istendi
© NOT:Resimdeki çocukların kaçırılma olayı ile ilgisi yoktur..
banner119

Özellikle “çocuk kaçırma” olaylarına dikkat çeken ailelere,resmi yetkililerde katılarak,ailelerin özellikle dikkatli olmalarını,mümkün olduğu kadar çocuklarını yalnız bırakmamalarını ve gözlerinin önünde olmalarını istedi.

Gözlerinin mninde evladını kaçıracaklardı

Belcikabelhaber.be haber sitesinde yayımlanan haberde, Brüksel Schaerbeek İlçesi sınırları içinde oturan T. T.,” 3 Yaşındaki oğlum ile anaokulu çıkışı “Rue Gaucheret” istikametinden ” Rue Destrouvelle ” üzerine geçtik.

Ben önden,oğlu arkadan yürüyordu. Birden oğlum ” baba” diye bağırdı. Geri dönüp baktığımda, bir adam, bana arkası dönük oğlumu kucaklamaya çalışıyordu. Bu durumu görünce onlara doğru koştum. Adam çocuğu bırakıp kaçmaya başladı. Kaçarken, Rue Joly adlı sokağa geçti. Orada beklemekte  olan beyaz bir kamyonete bindi ve hızlıca oradan uzaklaştılar. Direksiyonda biri bekliyordu tahminen. Zira çabuk hareket ettiler. ”diyerek, durumu polise intikal ettirdiğini söyledi ve aileleri uyardı.

“Aman çocuklarınızı yalnız bırakmayınız!”

Belçika’da cinsi sapık Marc Dutroux’un kurbanları yanında  Brüksel’de bir erkek Türk asıllı Süryani çocuk kaçırıldı ve izine hala rastlanılamadı. Ayrıca Schaerbeek’te bir kız çocuğu ise kaçırılarak,aylarca arandı ve cesedi kanalda bulunmuştu.

Öte yandan başkent Brüksel’de bu vakıa ile birlikte üç çocuk kaçırma vakıasının daha güvenlik güçlerine intikal ettirildiği öğrenildi.

NOT:Resimdeki çocukların kaçırılma olayı ile ilgisi yoktur..

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın  

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!

Kaynak: Belcikabelhaber.be 

banner123
Yorumlar (0)
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@