banner112

Avrupa'da koronavirüs alarmı: 6 bin kişilik gemi karantinaya alındı

AFP'de yer verilen son dakika haberine göre; İtalya'da 6 bin kişilik kruvaziyer gemisi koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı.

GÜNDEM 30.01.2020, 15:15 30.01.2020, 13:25
Avrupa'da koronavirüs alarmı: 6 bin kişilik gemi karantinaya alındı

ÇİN 'den dünyaya yayılan koronavirisü İtalya'ya da sıçradı. İtalya'dan gelen son dakika haberine göre 6 bin kişilik cruise gemisi karantşnaya alındı.

İtalya'da iki kişi de virüs riski görülmesi nedeniyle 6 bin kişilik cruise gemisi karantinaya alındı.

Civitavecchia şehrine demirleyen Costa Crociere isimli cruise gemisinde bulunan Çinli çiftin yüksek ateş gibi coronavirüsü semptomları göstermesi nedeniyle gemi karantinaya alındı.

Çiftin coronavirüsü test işlemlerinin bitmesi bekleniyor.Gemide çalışan personelle birlikte 7 bin kişi olduğu belirtiliyor.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!

Yorumlar (1)
Kısacık İsmail 2 yıl önce
Yâ RABBÎM !
HAKKIMIZDA HAYR-LISINI VER,
Başımıza gelecek hayr ve şer her şey Levh-i Mahfuz'da yazılı olmasın, bundan öte. Mülkiyetin Arş â'lâ ile Yerin dibine kadar her şeyin sâhibi olan Yüce Rabbîmiz ALLÂH'tan başka ne sığınacak bir tanrımız var ve nede bir dostumuz. ALLÂH'a tevekkül edip Zikretmekten Hakkımızda hayr olanı istemekten de başka bir seçeneğimiz yoktur.
Rabbîmiz îman edenlere dünyâda da ahirette de iyilik güzellikler ver, şifası olmayan hastalıklardan, bin bir türlü musibetlerden ve cehennem azâbından korusun inşâAllâh.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@