Hollanda Müsiad'a Mesir macunlu doping

Dün akşam Hollanda Müsiad’ın Rotterdam’daki merkezinde Hollanda Müsiad üyeleri ile bir araya gelen Manisalı işadamları, tanışma ve karşılıkl

EKONOMİ 12.04.2016, 12:37 12.04.2016, 12:37
Hollanda Müsiad'a  Mesir macunlu doping
Dün akşam Hollanda Müsiad’ın Rotterdam’daki merkezinde Hollanda Müsiad üyeleri ile bir araya gelen Manisalı işadamları, tanışma ve karşılıklı iş imkanları konusunda ikili görüşmeler yaptılar.

Ahmet Öztürk, Abdullah Tekin, M.Reşit Üper, M.Ali Ok, A.Cebbar Kaya, Burhan Yolcu, Kadir Akgün, Mustafa Akgül, Fatih Demir, Mustafa Yıldır, Metin Özüretmen, Serhat Çetin, M.Emin Çipil, Ferhat Zengin’den oluşan Manisa Müsiad heyetine hoşgeldiniz konuşması yapan Hollanda Müsiad başkanı Ali Bekdur’un ardından işadamı Gülali Alkılıç Hollanda Müsiad’ın kuruluşu, çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi. Geçen 20 yıllık sürenin ardından artık Hollanda genelinde şehirler bazında teşkilatlanmak için yeterli üyeye sahip olduklarını belirten Gülali Alkılıç, sözü misafirlerine verdi.

Karşılıklı plaket ve hediyeleşmede Manisa Müsiad heyeti Manisa’ya özgü bin derde deva Mesir macunu paketini Ali Bekdur’a taktim etti.
Tek tek kendilerini tanıtan ve yatırım yaptıkları alanlar hakkında bilgi veren Manisa Müsiad üyleri tanışmanın ardından ikili görüşmelere başlayarak karlılıklı işbirliği imkanları konuşuldu.

©SONHABER.EU
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@