Türkiye'de telefon kayıt işlemine son

banner94

Vodafone red ve black tarifeli faturalı hatlarla 21 Kasım tarihi itibariyle Türkiye'de ve 40 AB ülkesinde kişilerin ekstra ücret ödemeden kendi paketleri

BİLİM-TEKNOLOJİ 25.10.2016, 13:07 25.10.2016, 13:07
Türkiye'de telefon kayıt işlemine son
Vodafone red ve black tarifeli faturalı hatlarla 21 Kasım tarihi itibariyle Türkiye'de ve 40 AB ülkesinde kişilerin ekstra ücret ödemeden kendi paketlerini kullanabilecekleri belirtildi. Hollanda'dan AB ülkeleri ve Türkiye'yi arayabilmek için, Vodafone müşterilerine sunacağı paketlerde bulunan dakikalarla sınırsız konuşma imkanı vereceğini açıkladı.

AB'de alınan karara göre 2017 yılında AB ülkelerinde ekstra roaming ücreti talep edilmeyeceğine karar vermişti. Vodafone başlattığı bu yeni uygulama ile ''AB'nin de önüne geçti'' gibi yorumlara neden oldu.

Vodafone yurtdışında Hollanda'dan alınan faturalı hat paketlerini kullanım imkanının Red Essential, Red, Red Super ve Black paketlerinde uygulanacağını belirtti. Hatların aylık 26 eurodan başlayıp 89 euroya kadar değişiklik gösterdiği bildirildi.

Hollanda'dan alınan faturalı hat ile AB ülkeleri ve Türkiye'de müşterilerden kendi paketleri dışında ücret talep etmeyen Vodafone'nun şimdiden büyük ilgi gördüğü öğrenildi.

SONHABER.EU
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@