banner76

Bu Sefer Patlayan Galaxy S7 Edge Oldu

Samsung, 2016 yılını çok iyi bir şekilde geçirirken, Note 7 tanıtımları ile birlikte markada tüm işler tersine döndü. Tanıtımın üzerinden çok

BİLİM-TEKNOLOJİ 13.09.2016, 17:08 13.09.2016, 17:08
Bu Sefer Patlayan Galaxy S7 Edge Oldu
Samsung, 2016 yılını çok iyi bir şekilde geçirirken, Note 7 tanıtımları ile birlikte markada tüm işler tersine döndü. Tanıtımın üzerinden çok az bir süre sonra, cihazlarda çeşitli hataların yaşandığı öğrenilirken, satışa çıkan ürünlerin birer birer patlamaya başlaması, markanın telefonları piyasadan toplamasına neden oldu. Dünya genelinde satılan tüm cihazlar geri toplanırken, kullanıcılara arka arkaya uyarılar yapan marka, telefonların kullanılmamasını istedi. Tüm bu olaylar yaşanırken bir patlama haberi de Galaxy S7 Edge’den geldi.

Galaxy S7 Edge Patladı!

Galaxy S7 Edge için gelen son bilgilerde Galaxy S7 Edge kullanıcısının da patlama sonrasında 3. Derecede yanığa maruz kalması olayın ciddiyetini daha da arttırdı. Daha önceki patlama olaylarında kullanıcıların sağlık durumunda herhangi bir sorun oluşmazken, Galaxy S7 Edge patlaması kullanıcısının da zarar görmesine nende oldu.

Daniel Ramirez kullanıcının başına gelen bu olayda, üstelik telefonun şarjda olmaması da dikkat çekti. Cebinde telefonunu taşıyan kullanıcı olay ile ilgili detayları paylaşırken, birden cebinde bir sıcaklık hissettiğini ve telefonuna elini attığı anda patlama ile birlikte telefonun yandığı ve elinin de bu nedenle yandığını belirtti. Bu olay sonrasında durumun mahkemeye taşınacağı da belirtilirken, Samsung bu konuda da savunma vermek durumunda kalacak.

Kaynak: Veteknoloji.net
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@