banner124
banner112

Hollanda'da maskeler geri geliyor

banner94

Hollanda'da maske, mesafe ve evden çalışma tavsiyesi tekrar yürürlüğe mi giriyor?

HOLLANDA 29.10.2021, 19:57
Hollanda'da maskeler geri geliyor
banner119

Cuma günkü Catshuis görüşmelerinde, artan korona rakamlarıyla mücadele için alınabilecek  yeni önlemler masaya yatırıldı.

Bu görüşmelerde henüz nihai bir karar alınmadı ancak, RTL Nieuws ve AD gazetesinin hükümete yakın kaynaklara dayandırarak verdiği haberde, kabinenin 1,5 metre mesafe, evden çalışma tavsiyesi ve korona giriş belgesi kapsamını genişletme hususlarında yoğunlaştığı belirtildi.

AD'ye konuşan bir kaynak, Catshuis  kararlarından sonra ilgili kurumların önce araştırma yapacağını, buna bağlı olarak hızlı ve geniş ölçekli sonuçların alınabileceği önlemlerin uygulanacağını açıkladı.

Öte yandan bölgesel olarak alınabilecek önlemlerin de değerlendirildiği belirtilen AD haberinde, özellikle aşırı muhafazakar bölgeler ve büyük şehirlerdeki artan korona vaka sayılarının pazartesi günü yapılacak Güvenlik Konseyi toplantısında ele alınacağı kaydedildi.

Sonhaber'i artık Telegram'da da takip edebilirsiniz:  t.me/sonhabereu

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©️SONHABER.EU

banner123
Yorumlar (0)
banner122

Gelişmelerden Haberdar Olun

@