Eski sağlık müşteşarı: Hollanda Hükümeti paniği bastırmayı bırakmalı, vatandaşı bilgilendirmeli

banner94

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüs (Kovid-19), Hollanda’da yayılmaya devam ederken, Hollanda’da ölü sayısı 3 vaka sayısı 321’e yükseldi.

GÜNDEM 09.03.2020, 16:49
Eski sağlık müşteşarı: Hollanda Hükümeti paniği bastırmayı bırakmalı, vatandaşı bilgilendirmeli
banner119

Hollanda Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık ve Çevre için Devlet Enstitüsünce yapılan yazılı açıklamada, son 24 saatte 56 kişi daha korona virüs tespit edildiği bildirildi. Hollanda’da vaka sayısı 321 yükseldi.

Virüs nedeniyle şu ana kadar 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 321 kişide de virüsün tespit edildiği Hollanda’da, halen çok ciddi önlemler alınmaması dikkat çekiyor.

Eski sağlık müşteşarı: 'Hükümet paniği bastırmayı bırakmalı ve korona virüsü hakkında vatandaşa daha çok bilgi vermeye başlamalıdır'

Eski sağlık müşteşarı Reinoud Bon, Nieuwsweekend’e verdiği röportajda, RIVM’in korona virüsü hakkında verdiği bilgilerin eksik olduğunu ifade etti. 

Eski sağlık müşteşarı Reinoud Bon'un açıklamasının devamı

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız
©SONHABER.EU

Yorumlar (1)
Son Okuyuş 2 yıl önce
3 kişi öldü 80 yaş üzeri, medyaya güven sıfır.korku imparatorluğunun cırtlak çığırtkanı medya,şeytanın lanetli uşakları,azabınız bol olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@