Cuma günü sabah saatlerinde Zoetermeer’deki ortadan kaybolan Tuana Özer sağ salim bulundu. Polis 13 yaşındaki genç kızın bulunmasında fayda sağlayan herkese teşekkür etti.

Den Haag polisi Cuma günü sabah saat 06:30 dan itibaren kendisinden haber alınamayan 13 yaşındaki Tuana Özer için akşamüzeri kayıp ilanı vermiş, genç kızı gören veya hakkında bilgisi olanların derhal polis ekipleriyle irtibata geçmesi gerektiği belirtildi.

Yapılan açıklamada Tuana Özer’in en son Zoetermeer Savelsbos'ta evden çıkarken görüldüğü ve  toplu taşıma veya özel bir araç ile Den Haag’a doğru gittiğinin düşünüldüğü bilgisi paylaşıldı.

Bu sabah saatlerinde polis tarafından yapılan ve sosyal medya aracılığıyla duyurulan bilgiye göre Tuana sağ salim geri bulundu. Polis genç kız hakkında başka bilgi paylaşmadı.

Hollanda'da ötanazi isteyenlerin sayısı artıyor Hollanda'da ötanazi isteyenlerin sayısı artıyor

©Sonhaber.eu

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.euya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.