Den Haag polisi; bu gün sabah saat 06:30 dan beri kendisinden haber alınamayan 13 yaşındaki Tuana Özer için kayıp ilanı verdi. Polis tarafından yapılan açıklamada genç kızı gören veya hakkında bilgisi olanların derhal polis ekipleriyle irtibata geçmesi gerektiği belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre 13 yaşındaki Tuana Özer en son Zoetermeer Savelsbos'ta evden çıkarken görüldü. Toplu taşıma veya özel bir araç ile Den Haag’a doğru gittiği düşünülüyor. 

Tuana’nın ortadan kaybolduğu sırada üzerindeki eşyalar  Nike marka ceket, kırmızı bir kazak ve siyah yanlarında beyaz çizgileri olan Adidas marka pantolon, Nike Air Force One marka ayakkabı ve siyah Louis Vuitton marka çanta.

Açıklamada Tuana'nın; açık tenli, yaklaşık 1.70 metre boyunda, kahverengi saçlı ve kahverengi gözlü olduğu belirtildi.

Tuana ile ilgili bilgisi olanlar: 112 acil imdat hattı, 0900-8844 veya 0800-6070 numaralarından polis merkezi veya 0800-6070 numaralı anonim ihbar hattını arayabilir.

©Sonhaber.eu
Fotoğraf: Polis

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.